Názory

podtrhnuté a sčítané: firma BOŤANSKÝ – drevovýroba s.r.o. je skrátka

Moje skúsenosti s firmou Boťanský – drevovýroba s.r.o

Solídnosť v dodržiavaní dohodnutých termínov

Ústretovosť v rokovaní so zákazníkom

Precízna práca pri výrobe aj montáži výrobkov

Efektný vzhľad výrobkov

Rozumná cena vo vzťahu k vysokej kvalite
————————————————————————————

podtrhnuté a sčítané: firma BOŤANSKÝ – drevovýroba s.r.o. je skrátka

S pozdravom

Lubor GREGOR, BRATISLAVA

Firma vedela vyhovieť všetkým našim špecifickým požiadavkám

Sme veľmi radi, že sme našli firmu, ktorá vedela vyhovieť všetkým našim špecifickým požiadavkám. Rekonštruovali sme starý dom a aj vďaka nádherným oknám, dverám a drevenému schodisku, všetko dodané spoločnosťou Boťanský-drevovýroba, s,r,o., sa nám do domu podarilo vniesť príjemnú atmosféru. Všetkým, ktorí hľadajú riešenie na mieru, kvalitnú prácu, ochotný a ústretový prístup, odporučím Vašu spoločnosť.

Andrea Cobejova, Bratislava

Prístup k zákazníkovi je veľmi profesionálny

Firma Boťanský mi realizovala výrobu a montáž drevených okien a dverí. Ich prístup k zákazníkovi je veľmi profesionálny. Musím vyzdvihnúť hlavne kvalitu ich práce, dochvíľnosť a plnenie prác v stanovenom termíne. Môžem len odporúčať všetkým, ktorí sa rozhodnú pre vkusné a kvalitné drevené okná a dvere.

Martina Lászlóvá, Bratislava

Termín dodania bol dodržaný presne na deň

Drevené okná a vchodové dvere sme objednali v júli 2014. Komunikácia s firmou od začiatku bola veľmi príjemná, odborné poradenstvo je na profesionálnej úrovni. Majú dobre vybavenú, príjemnú predvádzaciu miestnosť, kde sme si mohli pozrieť jednotlivé výrobky. Termín dodania bol dodržaný presne na deň a montáž okien a dverí bola urobená profesionálne.

Komlósiovci, Neded

Profesionálny a ľudský prístup samozrejmosťou

Vo firme Boťanský-drevovýroba sme si objednali výrobu a montáž atipyckých vikierových okien a neskôr aj drevených kazetových interiérových dverí so zárubňou. Pre túto firmu bol samozrejmosťou profesionálny a ľudský prístup a snaha vyjsť zákaznikom v ústrety od začiatku našej spolupráce, ktorá sa zavŕšila dodaním naozaj kvalitných produktov. Kiež by na Slovensku bolo takýchto firiem viac!

Ľubica Gregorová, Bernolákovo

S firmou Boťanský som veľmi spokojný

S firmou Boťanský som veľmi spokojný. S výrobkami, s komunikáciou, s prístupom a aj s cenami, s krátka vo všetkých smeroch. Pán Boťanský mi robil už 3 objekty a keď budem stavať ďalší, tak určite oslovím zase jeho. Už som ho doporučil pár ľuďom a oni boli taktiež spokojný.

František Duman, Bratislava

Určite sa obrátime na vás opäť

Komunikácia, kvalita práce a prevedenie okien je na veľmi vysokej úrovni, sme spokojni a v prípade potreby sa určite obrátime na vás opäť.

MUDr. M. Pasiarová

Okná sú vo vysokej kvalite za výhodnú cenu

S drevenými eurooknami od firmy Boťanský sme spokojní po všetkých stránkach, okná sú vo vysokej kvalite, v porovnaní s inými konkurenčnými firmami za výhodnú cenu. Služby a komunikácia s touto firmou bola a je jednou z najlepších s akou sme sa stretli. Firmu Boťansky preto odporučam každému kto chce mať na dome pekné a kvalitné okná.

Ing. Henrieta Liptáková a Marek Zlúky

Dlhoročná tradícia a skúsenosti

Prečo práve vy? Dlhoročná tradícia a skúsenosti, kvalitná práca so zameraním na detaily, flexibilný mladý kolektív, rozumná cena a dokonalý výsledok!

Gabika Bogárová, Neded

Vaše výrobky nechválime len mi, ale aj príbuzní

Sme s vašimi produktami a aj montážou veľmi spokojní. Dodali ste nám okná a vchodové dvere. Pochvaľujeme si kvalitu materiálu, dizajn pre ktorý sme sa rozhodli, zodpovednú výrobu a montáž. Bola pre nás veľmi dôležitá aj konzultácia jednotlivých materiálov Konečný efekt je skutočne veľmi dobrý a ku dnešnému dňu sme o tom presvedčení, že sme si vybrali toho najlepšieho výrobcu, ako i dodávateľa pre zveľadenie nášho domova. Vaše výrobky nechválime len mi ako užívatelia, ale aj príbuzní a priatelia, ktorí nás navštevujú. Nech je naše hodnotenie pre vás veľkou motiváciou a zároveň inšpiráciou uspokojiť mnoho ďalších, nových zákazníkov.

Ľudmila a Pavol Pecho, Partizánske